OYUN

Sony PlayStation 5 geliyor Başlığıyla Ön Sipariş Kayıt Formu Oluşturdu

Sony PlayStation 5 talepleri karşılamayacağı düşüncesi ile PSN kullanıcılarına özel PlayStation 5 geliyor başlığı ile ön sipariş kayıt forumu oluşturdu. Oyun severler tarafından merakla beklenen PlayStation 5 Sonbahar da piyasaya çıkması bekleniyor. Talebin büyük olmasını tahmin eden teknoloji devi Sony daha önce PSN kullanıcılarına özel olarak bir sipariş kayıt formu oluşturdu.

Sony PlayStation 5 geliyor on siparis kayit forumu

Sony PlayStation 5 ilk çıktığında arz sıkıntısı çekeceğini düşünerek daha önceden PlayStation kullanıcılarına özel olarak ön sipariş kaydı oluşturmak zorunda kaldı. PlayStation 5 geliyor başlığıyla oluşturulan kayıt forumu dolduranlar PlayStation 5’i ilk satın alanlardan olabilecek. Oyuncuların merakla beklediği ve sonbahar da çıkması beklenen PlayStation 5 için teknoloji devi Sony ilk aşamada yoğun talebi karşılamakta zorlanacağını düşünüyor. Bunun için de önceden kullanıcısı olan müşterilerine özel olarak bir kayıt forumu hazırlama ihtiyacı duyuyor. Sony bu forumu neden oluşturmak gereği duyduğunu sayfanın ilerleyen bölümlerinde açıklıyor.

Sınırlı Sayıda PS5 Ön Siparişe Açılacak

Sony ilk aşamada sınırlı sayıda ön sipariş alacak. Bu nedenle mevcut müşterilerini ön plana almak isteyen şirket ön sipariş forumu oluşturarak halihazırda PlayStation kullanan müşterilerine öncelik vermek istiyor. Sony’e göre önce gelen önce alır mantığı ile E-posta ile davetiye alan müşterilerin PS5 almak konusunda ellerini çabuk tutması gerektiği konusunda uyarıda bulunuyor.

Sony PlayStation 5 fiyati belli oluyor

Sony PlayStation 5 erken almak isteyen müşterilerinin kayıt forumunu muhakkak doldurmak zorunda olduklarını belirtirken, detayların ve talimatların kayıt olanlara E-Posta ile bildirileceğini belirtiyor. Şuan için PlayStation 5 Fiyatı belli değil. Ancak PlayStation 5 Ön Sipariş forumunu dolduranlara gönderilecek E-Posta ile fiyatında belli olacağını düşünüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu