SOSYAL MEDYA

Sosyal Medyada En Çok Konuşulan Oyuncular Belli Oldu

Sosyal Medyada hangi oyuncular en çok konuşuluyor ? Sosyal medyada en çok tartışılan konuşulan kadın ve erkek oyuncular belli oldu. 2021 yılında en çok konuşulan kadın ve erkek oyuncular kimler oldu ? Sosyal medya analizleri yapan Somera Türkiye’de sosyal medyada en çok konuşulan oyuncuları açıkladı.

Türkiye’de önemli bir kitle Dizi ve Sinema dünyasında ki ünlüleri takip ediyor. Dizilerde ki oyuncularla kendini özleştiriyor. Beyazperde deki ünlü kadın ve erkek oyuncuları hayranlıkla bakıyorlar. Doğal olarak sosyal medyada devamlı olarak Dizi ve Film oyuncuları trend olabiliyor. Bu durumu en iyi bilen sosyal medya araştırma şirketi Somera tredleri takip ederek. En çok bahsedilen ünlü kadın ve erkekleri açıkladı.

Araştırma sonuçlarına baktığımız zaman TV ekranlarında popüler dizi oyuncularının sosyal medyada en çok bahsedilen ünlüler olduğunu görüyoruz. Buda aslında en çok izlenen dizi ve filmlerin hangisi olduğu konusunda bize ipuçları veriyor.

Twitter ve benzeri sosyal medya da her gün bir ünlü trend olmayı başarıyor. Genel olarak trend olan ünlü kadın oyuncu veya erkek oyuncu TV ekranlarında ki popüler dizilerde oyuncu olarak boy gösteriyor.

Doğal olarak adından en çok söz ettiren kadın yada erkek oyuncu. Bunu fırsata çeviriyor. Daha çok reklamda daha çok dizi de ve filmde rol almayı başarıyor. Elbette en çok konuşulan ünlü oyuncular. Çoğu zaman olumlu olarak bahsedilmiyor. Bazen ünlülerin olumsuz davranış, konuşmaları da sosyal medyada en çok bahsedilen konu olabiliyor. İster olumlu olarak ister olumsuz olarak ünlülerin sosyal medyada konuşulması sonunda onların gündemde kalmasını sağlıyor. Olumlu olarak oyunculuğu, kişiliği ile konuşulan ünlüler elbette bir adım daha önde oluyor.

Sosyal Medyada En Çok Konuşulan Ünlüler

Sosyal medya araştırma şirketi 15 Şubat – 15 Mart tarihleri arasında yaptığı araştırma da Türkiye’de en çok konuşulan ünlüleri belirledi. 5 Kadın oyuncu ve 5 Erkek oyuncu listede yer alıyor. Bu isimler sosyal medya da belirtilen tarihlerde adından epeyce söz ettirmeyi başarmış oyuncular. Gelin şimdi adından en çok söz ettiren kadın ve erkek oyunculara yakında bakalım.

Sosyal Medyada En Çok Konuşulan Kadın Oyuncular

Sosyal Medya Kadın Oyuncular
  • Hazar Ergüçlü
  • Demet Özdemir
  • Damla Sönmez
  • Ece Yaşar
  • Hande Erçel

En çok konuşulan kadın oyuncular. Aynı zamanda en çok izlenen dizi oyuncuları oluyor. Dizilerin reyting oranları ne kadar yüksek olursa. Oyuncuları da sosyal medyada adından bir o kadar söz ettirmeyi başarıyor.

Sosyal Medyada En Çok Konuşulan Erkek Oyuncular

Sosyal Medya Erkek Oyuncular
  • Berker Güven
  • Engin Akyürek
  • Engin Öztürk
  • Kerem Bursin
  • Feyyaz Duman

Araştırmada kadın ve erkek oyuncuların yer aldığı listede hangi oyuncu ne kadar ileti aldığı da yer alıyor. Kadın oyuncuların yer aldığı listede Hazar Ergüçlü 1 Milyon 718 bin 21 ileti almayı başarmış. Erkek oyuncular listesinde ki Berker Güven ise 1 Milyon 848 bin 720 ileti almayı başarmış. Bu veriler yukarıda belirtiğimiz tarihleri kapsamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu