NASIL YAPILIR

Steam Kullanıcı Profil Adını Değiştirme Nasıl Yapılır 2020

Steam oyun platformunu kullanarak oyun oynayanlar için kullanıcı adı çok önemlidir. Steam üzerinden tüm oyunlarda oyuncularla bu kullanıcı adı üzerinden iletişim kuruyoruz. Kullanıcı adını yeterince havalı görmeyen beğenmeyenler Steam üzerinden kullanıcı adını değiştirmek isteyebilir sizde Steam Kullanıcı profil adını değiştirmek isteyenler için nasıl yapılacağını anlatık.

Steam Kullanici adini degistirme 2020

Tüm çevrim içi oyunlarda Steam üzerinden oluşturduğumuz kullanıcı adı üzerinden iletişim kuruyoruz. Sizde başta koyduğunuz Kullanıcı profil isminden memnun değilseniz bu makalemizde ki adımları takip ederek kullanıcı profil isimini değiştirebilirsiniz. Burada yapacağımız şey sadece oyunlarda görünen isimi değiştirmek. Steam giriş kullanıcı adını değiştirme imkanınız yok zaten bizim Steam girişinde kullandığımız adı değiştirmeye de ihtiyacımız yok. Bize lazım olan şey oyunlarda görünen kullanıcı profil adını değiştirmek. Zula, CS:GO ve PUBG Oyunlarında görünen ve diğer kullanıcılarla iletişime geçtiğimiz isimi değiştireceğiz. Sizde kullanıcı profil adınızdan memnun değilseniz. Daha havalı daha gösterişli bir isim kullanmak istiyorsanız aşağıda ki adımları takip ederek çok basit olarak Steam Kullanıcı Adını Değiştirebilirsiniz.

Steam Kullanıcı Profil Adını Değiştirme Nasıl Yapılır

Steam Kullanıcı adını değiştirmek için öncelikle bilgisayarınızda Steam sayfasına giriş yapın.

Steam Kullanici adini degistirme teknoaraci

Yukarıda ki resimde gördüğünüz gibi Profil sayfanıza giriş yapın. Ve profilinizi düzenleyeceğiniz bölüme giriş yapın.

steam kullanici adi degistirme islemi 2020 tekno araci

Profil düzenleme tıklayın. Karşınıza Yukarıda ki resimde ki gibi genel sekmesi gelecek buradan Kullanmak istediğiniz profil adını giriyoruz. İsteğinize bağlı olarak Steam Oyunlarında kullanmak istediğiniz havalı ve size daha güzel gelen bir kullanıcı adını buraya yazıyoruz.

steam kullanici adi degistirme son adim

Daha sonra sayfayı aşağı doğru kaydırın ve yaptığınız değişiklikleri kayıt edin butonuna tıklayın. İşte Steam oyunlarında kullanmak için seçtiğiniz adı değiştirmiş oldunuz.

İLGİLİ KONU : TeknoAracı En İyi Beş Mobil Oyun Listesi

Evet Steam Kullanıcı adını değiştirme işlemi nasıl yapılır ? sorusuna cevap vermiş olduk. Artık Steam oyunlarını oynarken görünen kullanıcı adını değiştirmiş oldunuz. Bir kez daha hatırlatalım. Bu yaptığımız işlem sadece oyunlarda görünür adınızı değiştirme işlemidir. Steam giriş adınızı değiştirme imkanı maalesef bulunmuyor. Bu ve benzeri nasıl yapılır şeklinde merak ettiğiniz soru ve sorunları yorumlar kısımından Tekno Aracı Güncel Teknoloji ve Haber İçerik Platformu yorumlar kısımından bizlerle paylaşabilirsiniz. Teknoloji ve diğer gündemdeki konulardan haberdar olmak için sitemizi takipte kalmayı ihmal etmeyin. Bu tür faydalı konular ve benzerleri için yorumlarınızı düşüncelerinizi fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu