OYUN

Steam Son Bahar İndiriminde Fiyatı En Çok Düşen 10 Oyun

Her yıl Steam tarafından düzenlenen son bahar indirimi 25 Kasım tarihi ile başladı. Oyuncuların 1 Aralık tarihine kadar oyunları indirimli olarak alabileceği Steam Son Bahar İndirimi kampanyasında fiyatı en çok düşen 10 oyunu sizler için listeledik.

Bilgisayar oyuncularının gözü kulağı Steam bu yıl gerçekleştireceği son bahar indirimine çevrilmişti. Bilgisayar oyunlarına yeni bir pencere açan Steam her yıl belli günlerde bilgisayar oyunlarında indirim düzenliyor. Cadılar bayramına özel olarak düzenlediği indirim de daha çok korku oyunlarında indirim yapan şirket son bahar indiriminde en çok fiyat indirimi uyguladığı 10 oyunu sizler için bir araya getirdik. 25 Kasım- 1 Aralık tarihi arasında geçerli olacak indirim kampanyasında Steam üzerinden binlerce oyuna ve DLC indirimli olarak sahip olabilirsiniz. Steam Son Bahar indirim kampanyasında fiyatı en çok düşürülen oyunlar listemize ilerleyen günlerde devam edeceğiz. Gelin şimdi fiyatı en çok düşen 10 bilgisayar oyununa geçelim.

Steam Son Bahar İndiriminde Kaçırılmaması Gereken 10 Oyun

Steam Son Bahar Indiriminde Fiyati En Cok Dusen 10 Oyun

Steam Son bahar indiriminde fiyatı en çok düşen ve bu fiyatlar bu oyunlar kaçılmaz dedirten oyun listemizle karşınızdayız. İndirim fiyatı ile biran önce sahip olmak isteyeceğiniz 10 oyunu sizler için bir araya getirdik. Buyurun Steam Son Bahar İndiriminde fiyatı ile dikkatleri üzerine çeken oyunlar.

Middle Earth: Shadow of War Oyunu

Middle Earth Shadow of War Oyunu

Middle Earth: Shadow of War oyunu yüzde 80 oranında indirim yapıldı. Oyunun normal fiyatı 67 TL iken son bahar indirimi ile oyun 13,40 TL oldu. Bilgisayar oyuncularının kaçırılmaması gereken bir fiyat ile listemizde yer alıyor.

Far Cry 5 Oyunu

Far Cry 5 Oyunu son bahar indirimi fiyati

Steam Son Bahar İndirimi kapsamında fiyatı oldukça düşen diğer bir oyunda Far Cry 5 oyunu oldu. Normal fiyatı 269 TL olan oyunun fiyatında Steam yüzde 80 oranında indirime gitti ve son bahar indirimi kapsamında oyunun fiyatını 53,80 TL indirdi

Titanfall 2 Oyunu

Titanfall 2 Oyunu son bahar indirimi fiyati

Steam Son Bahar indiriminde fiyatı düşen diğer bir oyun Titanfall 2 Oyunu oldu. Normal fiyatı 199 TL oyunda yüzde 67 oranında indirim yapılarak Son bahar indirim fiyatı 65.67 TL oldu.

DOOM Eternal Oyunu

DOOM Eternal Oyunu Son Bahar Indirim Fiyati

Son bahar indiriminde ki diğer bir oyun DOOM Eternal Oyunu oldu. Normal fiyatı 199 TL olan oyunda yüzde 67 oranında indirim yapılarak 65.67 TL çekildi.

Dark Souls III Deluxe Editon Oyunu

Dark Souls III Deluxe Editon Oyunu Son bahar indirim fiyati

Steam Son Bahar İndiriminde fiyatı düşen oyunlardan Dark Souls III Deluxe Editon oyunun fiyatı yüzde 75 oranında düştü. Normal fiyatı 218 TL olan oyunun son bahar indirim kampanyasında düşen fiyatı 54,50 TL oldu.

The Elder Scrolls V : Skyrim Special Edition Oyunu

The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition Son Bahar indirim fiyati

The Elder Scrolls V : Skyrim Special Edition oyunun normal fiyatı 114,99 TL iken son bahar indirimi kapsamında yüzde 60 oranında indirim yapıldı ve 45,99 TL oldu.

The Witcher 3 : Wild Hunt Oyunu

The Witcher 3 Wild Hunt Oyunu son bahar indirim fiyati

The Witcher 3 : Wild Hunt Oyunu normal fiyatı 74,99 TL iken yüzde 70 oranında indirime girdi ve son bahar indirimli fiyatı 22,49 TL oldu

Resident Evil 3 Oyunu

Resident Evil 3 Oyunu son bahar inidrimli fiyati

Resident Evil 3 oyunu normal fiyatı 259 TL son bahar indiriminde yüzde 67 indirim yapılarak 85,47 TL oldu.

ARK Survival Evolved Oyunu

ARK Survival Evolved Steam Son Bahar Indirimli Fiyati

İndirimli oyunlardan fiyatı en çok düşenlerden biri de ARK Survival Evolved oyunu oldu. Normal fiyatı 77 TL olan oyun yüzde 80 indirim yapılarak Steam son bahar indirim kampanyasında 15,40 TL oldu.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Oyunu

Tom Clancys Rainbow Six Siege Son Bahar Indirimli Fiyati

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Steam son bahar indirim kampanyasında fiyatı da yüzde 67 oranında düştü. Normal fiyatı 135 TL olan oyun indirimli fiyatı 44,55 TL oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu