SİNEMA ve DİZİ

Tamamen Ücretsiz 5 Dizi İndirme Sitesi

Dizi izlemeyi seviyor musunuz ? Peki İnternet bağlantınız olmadan dizi keyfi yaşamak istiyor musunuz ? O halde sizler için ücretsiz 6 dizi indirme sitesini bir araya getirdik.

Saatlerce dizi izlemek bir çoğumuzun büyük keyfi. İnternet bağlantımız güçlü ve sınırsızsa saatlerce online olarak dizi keyfini yaşayabiliriz. Ya İnternet bağlantımız zayıf ve kotalı bir İnternet kullanıyorsak işte o zaman dizi izleme keyfimiz biranda kabusa dönebilir. Ancak elbette her şeyin olduğu gibi bu sorununda çözümü var. Kaliteli ve ücretsiz dizi indirme sitelerinden dizileri indirip İnternet bağlantısı olmadan dizi keyfini yaşayabilirsiniz.

Tamamen Ucretsiz 5 Dizi Indirme Sitesi

Birçok diz indirme sitesi mevcut ancak bu siteler kendi platformuna özel dizileri indirmeye açabiliyor. Oysa bir çoğumuz istediğimiz bölümleri istediğimiz kadar indirip izlemek istiyoruz. İşte bu noktada kaliteli dizi indirme sitelerini bulmak sorun olabiliyor. Sizler için 5 tane dizi indirme sitesini bir araya getirip bir rehber hazırladık. Bu siteler tamamen ücretsiz dizi indirme siteleri bu siteler yurt dışında olduğu için VPN kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Türkçe alt yazı desteğini başka bir yerden edinmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak kaliteli ve ücretsiz dizileri indirmek istiyorsanız listemizde ki dizi indirme sitelerine göz atabilirsiniz. Biz sizler için bu sitelerin öne çıkan özelliklerini bir araya getirdik. Gelin şimdi kaliteli ve ücretsiz dizi indirme sitelerine beraber göz atalım.

PopcornFlix Dizi İndirme Sitesi

Bu siteye maalesef VPN ile erişim sağlayabiliyorsunuz. Kullandığınız İnternet tarayıcınıza ücretsiz bir VPN eklentisi kurarak bu siteye erişim sağlayabilirsiniz. Sitenin en büyük özelliği tamamen ücretsiz olması ve sağdan soldan çıkan reklamlarla ziyaretçileri rahatsız etmemesi. Sitede bir çok diziye ulaşabildiğiniz gibi özel ve farklı filmlere de ulaşma imkanınız var.

PopcornFlix Dizi Indirme Sitesi

Site oldukça başarılı bir kategori sistemi oluşturmuş. Bu sayede istediğiniz ve aradığınız diziye çok rahat şekilde ulaşma imkanınız var. Sitede aradığınız dizilere ve filmlere çok rahat ulaşma imkanız bulunuyor. Ayrıca sitenin diğer bir özelliği de üye olmadan dizileri indirme imkanına sahip olmanız.

Internet Archive Dizi Film İndirme Sitesi

Internet Archive sadece bir dizi indirme sitesi olarak görmek sanırız yanlış olur. Oldukça geniş bir arşive sahip site bugüne kadar TV ekranlarında yayınlanmış ne kadar film ve dizi varsa bünyesinde bulunuyor. Sadece TV ekranlarında yayınlanmış yapımları değil sinema dünyasında yayınlanan yapımları da çok rahat şekilde bulabiliyorsunuz. Dedik ya sitenin arşivi oldukça geniş ve aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz.

Internet Archive Dizi Film Indirme Sitesi

Sitenin diğer bir özelliği site size direk indirme özelliğini sunduğu gibi torrent indirme özelliğini de bünyesinde barındırıyor. Site de sadece dizi indirme özelliği bulunmuyor sizde video yükleme imkanı sunuyor. Bu özelliği ile arşivi daha da genişletmeye olanak veriyor. Site tamamen ücretsiz ve bu sitede ziyaretçileri canından bezdiren reklamlardan uzak sade bir yapısı var.

Open Culture Dizi İndirme Sitesi

Open Culture sitesi tam olarak dizi indirme sitesi dersek yanlış olur. Site İnternet üzerinden binlerce diziyi indirebildiğiniz gibi eğitim videolarını da bulabiliyorsunuz. Bu yönü ile diğer dizi indirme sitelerinden ayrılan site online olarak ders videolarını bünyesinde barındırıyor.

Open Culture Dizi Indirme Sitesi

Sitede farklı ülkelerin dizi ve filmlerini bulabiliyorsunuz. Örneğin İran yada Rus yapımı dizi yada filmlere çok rahat şekilde ulaşabiliyorsunuz. Ve en büyük özelliği tamamen ücretsiz bir site olması site o kadar geniş bir arşive sahip ki sitede zamanın nasıl geçtiğini anlamak çok zor. Site oldukça kullanıcı bir yapıda kurulmuş kategoriler oldukça başarılı bir şekilde dizayn edilmiş ki kullanıcı aradığı dizi yada filme çok rahat ulaşabilsin.

Crackle Dizi İndirme Sitesi

Crackle dizi indirme sitesine VPN ile erişim sağlayabiliyorsunuz. Sitede binlerce kaliteli dizi ve farklı filimi bulabiliyorsunuz. Yapmanız gereken sadece siteye ücretsiz olarak üye olmak ve sevdiğiniz dizi ve filmlerin tadını çıkarmak. Sitede dizilerin yanı sıra farklı TV ve sinema yapımlarını da bulabiliyorsunuz.

Crackle Dizi Indirme Sitesi

Site diğer sitelerde kolay kolay bulamayacağınız yapımları sunuyor. Site genel yapısı itibari ile bir dizi yada filmi aradığınızda otomatik olarak benzer yapımları da sizlere sunuyor. Crackle dizi film izleme sitesi diğer sitelerden tamamen farklı olarak benzersiz bir platform olarak karşımıza çıkıyor.

Retrovision Diz İndirme Sitesi

Retrovision sitesi diğer dizi indirme sitelerinden ayrılan bir özelliği var. Genel olarak klasikler diyebileceğimiz geçmişte yayınlanan dizi ve filmlere daha çok ağırlık veriyor. Ve diğer bir farklı özelliği ise çizgi filmleri bulabiliyorsunuz. Retrovision dizi film sitesi arşiv yapmak isteyenlerin oldukça hoşuna gidecek bir site olarak karşımıza çıkıyor.

Retrovision Diz Indirme Sitesi

Her ne kadar eski filmlere daha çok ağırlık veriyor olsa da site aynı zamanda yeni filmleri ve dizileri bünyesinde barındırıyor. Site başarılı bir kategori yapısına sahip aradığınız dizi yada filmleri çok rahat şekilde bulabiliyorsunuz . Siteden indirmek istediğiniz film yada diziyi bir eklenti kurarak yapmanız gerekiyor. Bunun için Internet Download Manager programını kullanabilirsiniz.

Evet arkadaşlar 5 kaliteli ücretsiz dizi indirme sitesi rehberimizin sonuna geldik. Bu siteler sayesinde dizi severler yada film meraklıları aradıkları dizi ve filmlere çok rahat şekilde ulaşabilirler. Sizde bu tür faydalı makalelerin devamının gelmesi için TeknoKurdu.Net adresini takip edebilir yorumlarınızla bizlere destek olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TeknoKurdu TeknoKudu TeknoKurdu Teknokurdu Teknokurdu Teknoloji Haber Teknoloji Android Xiaomi Android Telefonlar