OYUN

TeknoKurdu En İyi Beş Mobil Oyun Listesi

Tekno Kurdu olarak hoş vakit geçirebileceğiniz. Oynarken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınız beş mobil oyun listesini sizler için hazırladık.

Tekno Aracı En iyi beş mobil oyun listesi

Uzun tatillerimizi evde geçirmeye mecbur kaldık. Koronavirüs salgını bizleri evlere kapattı. Diğer tatiller de olduğu gibi gezileri eş dost ziyaretlerini ertelemek zorunda kaldık. Sosyal mesafeye topluluklara girmemek adına evimizde tatili geçirmek zorunda kaldık. Peki evde vakit nasıl geçer. Can sıkıntısını nasıl gideriz. Diye soranlara sosyal medya girmek istemiyorum artık sosyal medyada canımı sıkıyor diyenlere Tekno Kurdu olarak en iyi 5 mobil oyunu listeledik.

Oynarken Zamanın Nasıl Geçtiğini Anlamayacağınız En İyi Beş Mobil Oyun

En İyi Beş Mobil Oyun Listesinin Birinci Sırasında : PUBG Mobile Oyun

Evet iyi beş mobil oyunun ilk sırasını mobil oyuncuların çok yakından tanıdığı PUBG oyunu ile başlayalım dedik. Tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz PUBG Oyunu ile sıkıcı zamanlarınızı zombilerle savaşarak yada ölüm yarışı yaparak geçirebileceğiniz.

PUBG mobil oyunu en iyi beş mobil oyun listesi teknoaraci

Evde vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınız oyunların başında geliyor. Ben elime telefonu almak herkesten her şeyden uzak vakit geçirmek istiyorum diyenler için Aksiyon oyunlarını sevenlerin PUBG Oyunu en iyi beş oyun listemizde birinci sıraya koyuyoruz.

En İyi Beş Mobil Oyun Listesinde İkinci Sırada : Call of Duty Mobil Oyunu

En iyi beş mobil oyun listemizin ikinci sırasına yine bir Aksiyon Oyunu koymayı tercih ettik. Eminiz hareketleri seven oyuncularımız fazlaca var.

Call of Duty En iyi beş mobil oyun listesi ikinci sırasında

Call of Duty mobil 2019 yılından beri mobil oyun sektöründe yer alan son de derece geniş haritalara sahip ister 100 kişilik gruplar halinde savaş verebilir isterseniz Call of Duty Mobil oyunda 5 kişilik guruplar halinde hızlı ölüm savaşı verebiliyorsunuz. Call Of Duty En İyi Mobil Oyunlar listemizde ikinci sırayı alıyor. Ve Elinizden düşürmeyeceğiniz bir mobil oyun olarak denemenizi tavsiye ediyoruz.

En İyi Beş Mobil Oyun Listemizin Üçüncü Sırasında : Bowling Crew

En iyi beş oyun listesi Bowling Crew oyunu üçüncü sırada

En iyi beş mobil oyun listemize üçüncü sırayı bu kez bir spor oyunu yer alıyor. Bowling oynamayı seviyen takipçilerimiz için Bowling Crew oyunu üçüncü sıraya koyduk isterseniz arkadaşlarınız ile birebir anlık olarak oynayabilir isterseniz takım kurarak farklı kişilerle oynayabilirsiniz. Oyun indirmesi ve oynaması ücretsiz ancak oyun içinde bazı özelliklerin ücretli olduğunu da hatırlatalım.

En İyi Beş Mobil Oyun Listemizde Dördüncü Sırada : F1 Manager

en iyi beş mobil oyun listesi F1 Manger oyunu dördüncü sırada

En iyi beş mobil oyun listemizde dördüncü sırayı bir yarış oyunu yer alıyor. F1 Manager oyunu ile tam bir Formula 1 takımının başında oluyorsunuz. Oyuncularınızın hızını belirliyor. Lastik seçimini yapabiliyor. Oyunda ki düello modu ve özel etkinlik modu ile oyun kalitesi ayrıca artmış durumda oyun araba yarışlarını seven takipçilerimiz için özellikle seçtik ve En iyi beş mobil oyun listemizde dördüncü sıraya yerleştirdik.

En iyi beş mobil oyun listesi beşinci sırayı : Total War Battles: KINGDOM

En iyi beş mobil oyun listemizde Tekno Aracı olarak strateji oyunlarını unutmadık ve sizlere boyut olarak büyük ancak oyun olarak zevk alacağınız Total War Battles: KINGDOM mobil oyunu listemize aldık. Oyunda kendi bölgenizi oluşturuyor, diğer bölgeleri almak için stratejik savaşlar veriyorsunuz.

Total War Battles KINGDOM en iyi beş oyun listemizde beşinci sırada

Kendi bölgenizde ki çiftlikleri, demir ve taş ocaklarını korumaya çalışıyorsunuz. Sizde uzun tatil dönemlerinde ya da boş kaldığınız zamanlar da akılı telefonunuzu açıp hoş vakit geçirmek istiyorsanız bu oyunu tavsiye ediyoruz. Oyunun boyutu 631 MB ve oyuncular dan beş üzerinden 4.1 gibi bir puan almayı başarmış.

Tekno Aracı olarak sizlere en iyi beş mobil oyunu listeledik. Mobil cihazlardan oyun oynamayı sevenlerin işine yarayacağını düşünüyoruz.Sizde oyunlar hakkında düşüncelerinizi bizlerle yorumlarınızla paylaşabilirsiniz.

Epic Games Oyunları Yaz İndirimine Giriyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu