OYUN

Telefonda Oynayabileceğiniz En iyi 10 Açık Dünya Oyun Listesi

TeknoKurdu olarak akılı telefonunuzda hoş vakit geçirmek için en iyi 10 açık dünya oyunu listesi hazırladık. Bu oyunları ister Android telefonunuzda ister iOS işletim sistemi kullanan akılı telefonunuzda oynayabilirsiniz. TeknoKurdu Telefonda oynayabileceğiniz 10 Açık Dünya Oyunu Listesinde ki oyunlar tamamen ücretsizdir.

Acik dunya mobil oyun listesi

Oyun oynamayı seven ziyaretçilerimiz için bu yazımızda 10 açık dünya oyunu listesini hazırladık. Bu oyunlar tamamen ücretsizdir. Uzun süredir oyun oynayan kullanıcılarımız Açık Dünya Oyunları” kavramını bilir. Ancak akılı telefonunda ilk defa bu tür bir oyun tercih edecek üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için “Açık Dünya Oyunu nedir” sorusuna kısaca cevap verelim. Açık Dünya Oyunlarını kısaca açıklamak gerekirse diğer oyunlarda size verilen görevleri belli sınırlamalar içinde gerçekleştirmek zorundasınız Açık Dünya oyunlarında ise belli bir sınırlama olmadan belli görevlere bağlı olmadan hareket edebileceğiniz oyunlar olarak açıklayabiliriz. Bu tür oyunlar genel olarak bilgisayar da tercih ediliyor olsa da son zamanlarda mobil cihazlarda da sıkça oynanmaya başlandı. Hem ücretli hem ücretsiz açık dünya oyunları mevcut.

TeknoKurdu En iyi açık dünya 10 oyun listemizde sizlere farklı konulara sahip oyunları listeledik. Oyunlar hakkında bilgileri ve açıklamaları paragraflar halinde verdik. En iyi 10 açık dünya oyun listemizde kendinize göre oyunları bulabilir ve mobil cihazınızda ücretsiz oyun oynamanın zevkini çıkarabilirsiniz.

TeknoAracı En iyi 10 Açık Dünya Oyun Listesi

TeknoKurdu En iyi 10 Açık Dünya Oyun Listemizde artık geçelim. Öncelikle listede yer alan oyunların ücretsiz olduğunu söyleyelim. Tüm oyunları mobil cihazınızdan oynayabilirsiniz. Listemizde yer alan oyunların her birinin farklı konular ve olaylara sahip olduğunu da belirtelim.

MadOut2 BigCityOnline Mobil Açık Dünya Oyunu

MadOut2 BigCityOnline mobil acik dunya oyunu

Oyun geliştiricilerin ortaya koyduğu MadOut2 BigCityOnline oyunununda akılı telefonunuzda belli bir göreve bağlı kalamadan sınırsız şekilde hoş vakit geçirebilirsiniz. Oyunda yarışlara katılabilirsiniz, diğer oyuncularla dövüşebilir, yada öldürebilirsiniz. Oyun birazcık GTA ve Need For Speed oyunlarının karışımı diyebiliriz.

Oyunu ilk başta GTA benzetebilirsiniz. GTA benzeri sokaklarda araba çalabilir sokakları birbirine katabilirsiniz. Oyun geliştiriciler o kadar iyi iş çıkarmış ki görsel ve gelişmiş özellikler ve detaylara önem vermişler ki oyuna kısa sürede bağlanabilirsiniz. Akılı telefon üzerinden rahatça oynayacağınız oyunu ilk başta bilgisayar oyunu sanabilirsiniz. Efektler ve ve detaylar oldukça başarılı bir açık dünya oyunu olarak listemizde ilk sırayı alıyor.

 • Oyunun İndirme Boyutu : 707 MB
 • Oyunun Puanı : 4.2

MadOut2 BigCityOnline oyunu Android Telefonlar İçin Buradan İndirebilirsiniz

MadOut2 BigCityOnline oyunu iOS Telefonlar İçin Buradan İndirebilirsiniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Gişede Hayal Kırıklığı Yaşayan 8 Efsane Film Listesi

Off the Road Mobil Açık Dünya Oyunu

Off the Road Mobil Acik Dunya Oyunu

Off the Road açık dünya oyununu farklı bir yaklaşım getiriyor. Oyun içinde aklınıza gelebilecek tüm araçları kullanabiliyorsunuz. Traktörlerden kamyonlara biçerdöver den trenlere her türlü aracı kullanmanıza olanak veren oyun size araçların lastik basınçlarını bile kontrol etmenize olanak sağlıyor.

Oyun amacı kullandığınız araç ile haritada sürüş yapmak ve görevleri tamamlamak. Oyun ilginç bir şekilde denizin ortasında başlıyor ve karaya doğru kullandığınız gemi ile ilerliyorsunuz. Karada aracınıza ulaşıp size verilen yönde ilerleyerek yarışa katılıyorsunuz yarış oldukça zor etaplar içeriyor keskin virajlarda size verilen aracı en iyi şekilde kullanmak zorundasınız. Yarışları kazandıkça paranız artıyor ve kullandığınız aracı farklı araçlarla değiştirme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

 • Oyunun İndirme Boyutu : 288 MB
 • Oyunun Puanı : 4.4

Off the Road Mobil Açık Dünya Oyununu Android Cihazlar İçin Buradan İndirebilirsiniz.

Off the Road Mobil Açık Dünya Oyununu iOS cihazlar için Buradan İndirebilirsiniz

Second Galaxy Mobil Açık Dünya Oyunu

Second Galaxy Mobil Acik Dunya Oyunu

Second Galaxy Açık Dünya oyunu özellikle uzay hayranı olanlara hitap ediyor diyebiliriz. Uzayda savaşmayı gezegenleri sevenler bu oyunu akılı telefonunda oynamayı eminiz tercih edeceklerdir. Bilim Kurgu Filmlerine aşina olanlar uzayda yaşam ve uzayda koloni oluşturma hayallerini çok iyi bilir. İşte bu oyunda tam bunu yaşıyoruz. Günümüzden 3000 bin yıl ötesine gidiyoruz oyunda ve uzayda koloniler ve savaşlara dahil oluyoruz.

Açık Dünya oyunu türünde ki Second Galaxy başta anlamakta zorluk çekebilir görevinizin ne olduğunu kestirmekte zorlanabilirsiniz. Ancak oyunda ki amacınızı anlayana kadar kaynakları toplayabilir diğer oyuncularla ittifaklar yapabilirsiniz. Oyun için de 150 farklı uzay gemisi sizi bekliyor ancak bunları kullanabilmek için öncelikle kaynaklarınızı geliştirmeli girdiğiniz savaşları kazanmalı ve bu gemilere sahip olmalısınız. Oyunda önemli bir konuda oyunun başlangıcında seçtiğiniz medeniyete göre oyunda ilerliyorsunuz. Oyunda ki görseller ve grafikler sizi tam da uzayın derinliklerine götürecek başta bahsettiğimiz gibi uzayı sevenler Second Galaxy oyunu mobil cihazına indirip uzayda ticaret ve savaş mücadelesine girebilir.

 • Oyunun İndirme Boyutu : 2GB
 • Oyunun Puanı : 4

Second Galaxy Açık Dünya Oyunu Android Cihazlar için Buradan İndirebilirsiniz.

Second Galaxy Açık Dünya Oyunu iOS cihazlar için Buradan İndirebilirsiniz.

Pirates Flag: Caribbean Action RPG Mobil Açık Dünya Oyunu

Caribbean Action RPG mobil acik dunya oyunu

Uzay da savaşmayı sevenler için oyun olur da deniz de savaşmak mücadele etmek için mobil oyun olmaz mı işte size Pirates Flag: Caribbean Action RPG oyunu deniz de mücadeleye hazır mısınız. Bir gemi kiralayabilir geminizi kendinize göre özelleştirebilir ve kendi mürettebat oluşturabilirsiniz. Denizde savaşabilir canavarlarla mücadele edebilirsiniz.

Denizlerin ortasında iyi bir kaptan olun mürettebat geliştirin eğitin ve canavarlarla mücadele edin. Denizin ortasında savaşlara girin. Alev topları toplarla zorlu mücadelelere girin ve görevlerinizi tamamlayın. Açık Dünya Oyunları kategorisinde denizde mücadele etmek isteyen oyun sevenlerin özelikle mobil cihazlarında hoş vakit geçirmek için tercih edebileceği bir oyun olarak listemize Pirates Flag: Caribbean Action RPG yer alıyor.

 • Oyunun İndirme Boyutu : 426 MB
 • Oyunun Puanı : 4.3

Pirates Flag: Caribbean Action RPG oyunu Android İçin Buradan İndirebilirsiniz.

Dragon Raja Mobil Açık Dünya Oyunu

Dragon Raja Acik Dunya Oyunu Mobil Cihazlar icin

Dragon Raja anime tarzı bir oyun olarak çıkıyor. Oyun da ki karakterlerinizi seçebilir kendinize göre özelleştirebilir. Verilen görevleri yerine getirebilir oyun içinde diğer oyuncularla etkileşime geçebilir isterseniz savaşlara katılabilirsiniz.

Oyunda ki hikayelerden biri ile yolunuza başlayabilirsiniz Oyunda diğer karakterle dövüşlere katılabilir. Dövüşleri kazanabilirsiniz oyundaki canavarlar ejderhalar ve diğer hayvanların size bir yardımı olmayacaktır. Oyunda sadece kendiniz varsınız hiç kimseden yardım alamasınız. Dövüşleri kazanmalı ve Dragon Raja ulaşmalısınız. Kendi karakterinizi oluşturabilir onları istediğiniz gibi giydirebilir özelleştirebilirsiniz. Açık Dünya oyunları listemizde anime tarzı oyunları sevenler için Dragon Raja oyununa da yer verdik.

 • Oyunun İndirme Boyutu : 6GB
 • Oyunun Puanı : 4.2

Dragon Raja Oyunu Android Cihazlar İçin Buradan İndirebilirsiniz

Dragon Raja Oyunu iOS cihazlar için Buradan İndirebilirsiniz

Six-Guns: Gang Showdown Mobil Açık Dünya Oyunu

Gang Showdown mobil cihazlar icin acik dunya oyunu

Mobil cihazlarınıza açık dünya oyunlarını seviyorsunuz beli bir göreve sadık kalmadan kafanıza göre takılmak istiyorsunuz. Uzayda Denizde yahut anime tarzlarından çok eski vahşi batıda ünlü bir silahşör olmak istiyorsunuz o halde Six-Guns: Gang Showdown oyunu tam size göre diyebiliriz.

Six-Guns: Gang Showdown oyunu eski vahşi batıda geziyor. Sizde at üstünde dünyayı dolaşan para için görevler üstlenen bir silahşör olarak oyunda yerinizi alıyorsunuz. Oyunda silahlarınızı geliştirebilir. Haydutların peşine düşebilir. Çetelerle savaşabilirsiniz. Oyunda bir adımda ileri gidilerek bilim kurgu tarzında zombi canavarla mücadele etmenize olanak verilmiş. Tercih tamamen size kalmış siz en olamak istiyorsunuz para için silah kullanmak mı zombi avcısı mı olmak istiyorsunuz Six-Guns: Gang Showdown oyunu size bu tercihleri sunmuş akılı telefonunuza kuracağınız oyunla tüm bunları gerçekleştirebilirsiniz.

 • Oyunun İndirme Boyutu : 757 MB
 • Oyunun Puanı : 4.2

Six-Guns: Gang Showdown Oyunu Android Cihazlar için Buradan İndirebilirsiniz.

Six-Guns: Gang Showdown Oyunu iOS Cihazlar için Buradan İndirebilirsiniz.

Goat Simulator Mobil Açık Dünya Oyunu

Goat Simulator acik dunya mobil oyunu

Goat Simulator kahramanı oldukça ilginç Keçi evet yanlış duymadınız. Oyunda bir keçiyi yönetiyorsunuz. Çılgın bir keçi ile kasabayı yerle bir ediyorsunuz. Tabii bu çılgınlıklar size para olarak geri dönüyor. Oyunda bir keçi olarak sınırsınız şekilde her yeri dağıtma özgürlü kazanıyorsunuz. Her yerin altını üstüne getirirken işin keyifli yanı bunu yaparken para kazanıyor olmanız olacak. Goat Simulator oyunu simulator tarzında bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyun Android cihazlar için tamamen ücretsizken iOS cihazlar için maalesef ücretli olarak veriliyor. Bizde ücretsiz Android indirme linkini konumuza ekledik.

 • Oyunun İndirme Boyutu : 1.2 GB
 • Oyun Puanı : 4.2

Goat Simulator Mobil Oyunu Android Cihazlar için ücretsiz Buradan indirebilirsiniz.

Dawn of Isles Mobil Açık Dünya Oyunu

Dawn of Isles acik dunya oyunu mobil cihazlar icin

Dawn of Isles oyunu adından da anlaşılacağı gibi adalarda geçiyor. Oyunda kendi adanızı oluşturabiliyorsunuz. Adanız da kendinize göre tarım yapabiliyorsunuz. Bu ürünleri satabiliyorsunuz. Adalarda hiç görmediğiniz hayvanlarla tanışma imkanına sahip oluyorsunuz. Kendi adanızı savunmak için zorlu mücadelelere girebiliyorsunuz.

Sıfırdan baltalarla adanızı inşa etmekle oyuna başlayabilir size verilen aletlerle ürün yetiştirmek ve satmak için çukurlar kazabilir atölyeler oluşturabilirsiniz. Yada yan adada ki komşunuzdan ödünç olarak eşyalar alabilirsiniz. Gerekirse kendiniz savunmak için savaşa girebilirsiniz.

Oyunun İndirme Boyutu : 1.96 GB

Oyunun Puanı : 3.9

Dawn of Isles Oyunu Android Cihazlar için Buradan İndirebilirsiniz.

Dawn of Isles Oyunu iOS Cihazlar için Buradan İndirebilirsiniz.

Sky: Children Of Light Mobil Açık Dünya Oyunu

Children Of Light mobil acik dunya oyunlari

Sky: Children Of Light oyunu sizi büyüleyici bir dünyaya taşıyor. Oyunu oynarken kendinizi muhteşem bir hayal dünyasında hissedeceksiniz. Oyunun geliştiricileri oyunu geliştirmeye devam edeceklerini söylüyor. Rüya aleminde hissettirecek olan oyun açık dünya oyunları listemizde yer almayı başarıyor.

Oyunda karanlık ruhlarla mücadele ediyorsunuz. Eski hazineleri ortaya çıkarmak ve arkadaşlarınıza hediyeler göndererek onları taktir edebiliyorsunuz. Oyunun yapımcıları oyunu sosyal macera olarak tanımlıyor. Oyunda dünyanın dört bir yanında gelen oyuncularla sosyalleşme imkanı buluyorsunuz.

 • Oyunun İndirme Boyutu : 1 GB
 • Oyunun Puanı : 4.7

Sky: Children Of Light Oyunu Android Cihazlar için Buradan İndirebilirsiniz.

Sky: Children Of Light Oyunu Android Cihazlar için Buradan İndirebilirsiniz.

Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas Mobil Açık Dünya Oyunu

Monsters of Uncharted Seas mobil acik dunya oyunu

Oceanhorn: Monsters of Uncharted Seas oyunu 2013 yılında oyun sevenlerle buluştu. Oyunda isimsiz küçük kahramanımız size eşlik ediyor ve tehlikeli arazilerde canavarlarla çeşitli silahlar kullanarak mücadele etmeniz gerekiyor. Bulmacaları çözmeniz ve sırları ortaya çıkarmak için mücadele ediyorsunuz.

Oyunda asıl amaç kayıp babasını bulmak isteyen küçük bir çocuk kahramanımız olarak karşımıza çıkıyor. Ve siz oyunda babasını bulmak isteyen bir çocuk olarak maceradan maceraya atlıyorsunuz. Gizemleri çözmeye ve sırları ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz.

 • Oyunun İndirme Boyutu : 273 MB
 • Oyunun Puanı : 3.8

Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas Oyunu Android Cihazlar için Buradan İndirebilirsiniz.

Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas Oyunu iOS cihazlar için Buradan indirebilirsiniz.

Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi 10 açık dünya oyun listemizin sonuna geldik. Bu ve benzeri konulardan haberdar olmak için sitemizi takip etmeye devam edin. TeknoKurdu hakkında ve konularımız hakkında fikir, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu