NASIL YAPILIR

Ücretsiz Epic Games Oyunları Nasıl İndirilir

Ücretsiz olarak sunulan Epic Games oyunları nasıl indirilir. Epic Games ücretsiz olarak nasıl oynanır ? Ücretsiz olarak sunulan Epic Games oyunları nasıl takip edilir ? sorularının cevabını merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam edin..

epic games oyunlarını ücretsiz indir

GTA 5 oyununu ücretsiz olarak vererek büyük sükse yapan Epic Games şirketi her hafta iki oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunuyor. Peki Epic Games ücretsiz oyunları nasıl indirilir merak ediyor musunuz o halde okumaya devam ediyoruz. Epic Gamas şirketi her hafta ücretsiz olarak iki oyunu oyunculara veriyor. Oyuncular ücretsiz olarak bu oyunları oynayabiliyor.

Epic Games Ücretsiz Oyunları Nasıl İndirilir

Epic Games şirketi GTA 5 ücretsiz olarak vererek büyük bir reklam yaptı. Böylesine büyük bir oyunun ücretsiz olarak verilmesi elbette oyuncuların gözlerini Epic Games şirketine çevirmesine neden oldu. GTA 5 oyunu ücretsiz olarak sunulmasından sonra şirket her hafta ücretsiz oyunları dağıtmaya başladı. Ücretsiz olarak verilen oyunların yanı sıra hesabınıza gelen kuponlarla bazı oyunları 60 TL indirimle alabiliyorsunuz. Tekno Aracı olarak sizlere Epic Games ücretsiz oyun nasıl indirilir ücretsiz oyunları nasıl takip edebilirim sorularının cevabını yanıtlamaya çalıştık.

Oyunları indirip kütüphanenize ekledikten sonra ömür boyu ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Şuan 169 TL gibi bir fiyat biçilen GTA 5 oyununun ücretsiz olarak verildiği dikkate alındığı zaman Epic Games ücretsiz oyunlarını takip etmekte fayda var diye düşünüyoruz. Epic Games ücretsiz oyunlarını takip etmek için sitesine giriş yapmak gerekiyor.

Epic Games Oyunları nasıl indirilir

Yukarıda ki resimde gördüğünüz gibi çeşitli şekiller de Epic Games sitesine giriş yapabiliyoruz. İlk defa bu şekilde giriş yapıyorsanız karşınıza aşağı da gibi bir ekran gelecek burada size iki seçenek sunuyor.

Epic Games Oyunları indir

Mevcut hesaba bağla ve Yeni hesap oluştur. Biz ilk defa giriş yaptığımız için Yeni hesap Oluştur kısımından kendimize bir hesap oluşturuyoruz. Ve bizden E-Posta hesabımıza gönderdiği doğrulama hesabını girmemizi isteyecek doğrulama hesabını giriyoruz. Tüm yapmamız gereken bu kadar ve bizi ücretsiz oyunlar bekliyor.

Epic Games Ücretsiz Oyun Sitesi

Peki ücretsiz oyunları Epic Games sayfasında nasıl bulurum diye soran olabilir. Epic Games ücretsiz oyunları bulmaları zor olmayacaktır. Yukarı da ki resimde gördüğünüz gibi Epic Games Ücretsiz Oyunları göreceksiniz artık tek yapmanız gereken oyunları indirmek olacak.

Epic Games ücretsiz oyunlar kısımında indirmek istediğinizi oyunun üzerine tıklayın. Sizi Yükleme sayfasına yönlendirecek. Sağ köşede Yükle butonu göreceksiniz bu butona tıklayın. Siparişiniz Oluşturuluyor sayfasını göreceksiniz burada korkmayın her hangi bir ücret alınmayacak zaten sağ köşede ücret bölümünün sıfır olduğunu göreceksiniz ve artık oyunu indirebilirsiniz. İyi Oyunlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu