OYUN

Ücretsiz GTA 5 Oynanmasa Siliniyor mu

Geçen hafta takipçilerine büyük bir jest yaparak bomba bir oyunu ücretsiz olarak veren Epic Games bu kez farklı bir iddia ile gündemde GTA 5 ücretsiz olarak indirdikten sonra 2 saat oynanmadığı taktirde oyun kütüphaneden kalkıyor mu sorusu sorulmaya başlandı. Gerçekten GTA 5 2 saat oynanmadığı taktirde oyun kütüphanenizden siliniyor mu sorusunu sizler için araştırdık.

Epic Games büyük bir bomba patlatmış ve oyuncularına GTA 5 gibi büyük bir oyunu ücretsiz olarak paylaşmıştı anca şimdi öyle iddealar gündeme geliyor ki oyuncuların kafası karışık şimdi ki iddia GTA 5 iki saat oynanmadığı taktirde oyun kütüphanesinden siliniyor gerçekten böyle bir şey mümkün mü Epic Games böyle bir uygulamaya mı gitti sorularını araştırdığımız zaman aslında böyle bir şeyin olmadığı büyük ihtimalle rakip oyun şirketlerinin GTA 5 ücretsiz paylaşıma sunulması bombasından sonra oyuncuların kafasını karıştırmak için ortaya atılmış olabileceğini düşünüyoruz. GTA 5’in ücretsiz paylaşılacağı haberlerinden sonra oyuncular Epic Games sitesine hücum ettiler hata site çöktü yani oyunun ne kadar popüler olduğu ortada fakat bir hafta ücretsiz olacak olan GTA 5 indirdikten sonra iki saat oynanmadığı zaman kütüphanede siliniyor mu soruları sorulmaya başlandı bu sorular nereden nasıl çıktı bilinmiyor fakat birçok oyuncunun kafasında soru işareti oluştu.

Aslında bu soruların cevabını bulmak çok basit ancak şüyu vukundan beter gibi oldu. Yani herkes tarafından bu iddianın yayılması gerçekten olmasından beter bir hal aldı ve oyuncular bu sorunun cevabını bulacakları yeri es geçtiler Epic Games şirketinin sık sorulan sorular başlığı altında aslında bu soruya çok açık ve net cevap veriyor.

“Ücretsiz bir oyun edindikten sonra oyun hep sizin olarak kalır” işte iddiaları tamamen çürütecek cevap ancak bu cevabı okumak yerine bazı oyuncular kandırıldık mı GTA 5’i iki saat oynamasak oyun gidiyor mu sorularını sormaya başladılar. Hayır sevgili dostlar böyle şart yok GTA 5 indirenler ömür boyunca bu oyuna sahip oluyorlar bu bizim cevabımız değil bizzat GTA 5 oyunun sahibi Epic Games şirketinin oyunculara söylediğidir.

Peki bazı kullanıcılar hesaplarında oyunu göremediklerini iddea ediyorlar Epic Games bunun içinde bir açıklama yapıyor. ve diyor ki hesap aylarınızı kontrol edin hangi e-posta hesaplarınızı kontrol edin birden fazla hesap açmayın @gmail.com hesabı oluşturdunuz sa doğrudan bu hesap parolası ile oturum açın. Yani Epic Games şirketi tarafında GTA 5 iki saat oynanmadığı taktirde siliniyor gibi bir durum söz konusu değil arkadaşlar. Hala kafanızda soru işaretleri varsa Epic Games şirketinin sayfasına girip araştırma yapabilirsiniz.

GTA V iki saat oynanmadığı taktirde siliniyor iddiaları hakkında sizde görüşlerinizi yorumlar kısımından bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu