NASIL YAPILIR

WhatsApp da Karşı Tarafın Sildiği Mesjıları Nasıl Okurum

WhatsApp’da sohbet esnasında karşı taraf biranda yazdığı bir mesajı silme gereği duyabilir ve size bu mesaj silindi uyarısı gelir ama siz karşı tarafın sildiği mesajı okuma isteği uyanabilir işte WhatsApp karşı tarafın sildiği mesajları geri getirme android telefonunuz da nasıl okuyabileceğini bu makalede öğreneceksiniz.

whatsApp karşı tarafın sildiği mesajları okuma teknoaracı

WhatsApp her güncelleme de farkı özellikleri uygulamaya katmaya devam ediyor sizde biliyorsunuz ki en güzel özelliklerden biride yazdığımız bir mesajı karı taraf okumadan silebilmek oluyor WhatsApp’da mesajlaşırken gönderdiğimiz mesaj mavi tık almadan silebiliyoruz ve karşı taraf sadece “bu mesaj silindi” mesajını görebiliyor. Burada püf nokta mavi tık almadan yanlış yazdığımız yahut eksik yazdığımız mesajları silebilme özelliği, bu özellik kimilerine göre güzel bir özelik bazıları için kuşku uyandırabilir özellikle iki sevgili yada eşler mesajlaşırken mesajların silinmesi biraz kuşku uyandırabilir ve sizde çok kıskanç biriyseniz mesajın neden silindiğini merak edeceksiniz ama WhatsApp’da silinen mesajı tekrar okumak gibi bir özellik maalesef yok peki biz ne yapacağız Whatsap WhatsApp silinen mesajları görme uygulaması sayesine karşı tarafın yazıp sildiği mesajları okuyabileceğiz.

Evet sevgili dostlar WhatsApp mesajlaşma uygulamasında ki mesaj silme özelliğine karşı bizde kendi savunmamızı alıyoruz karşı taraf hakkında kötü niyetli düşünmeden sohbet esnasında silinen WhatsApp mesajlarını bize gösteren uygulamalardan birini android telefonumuza yükleyip WhatsApp konuşmaları esnasında silinen mesajları hata gönderilen ve sonradan silinen video ve resimlerde görebileceğiz. Bu uygulamalar WhatsApp mesajlaşmalarını ister kişisel ister gurup görüşmeleri olsun devamlı olarak telefonunuza kayıt ediyor ve “Bu mesaj silindi” uyarısını gördüğünüzde merak edip bu uygulamalar sayesinde okuyabiliyorsunuz size üç tane Silinen WhatsApp mesajlarını okuma uygulaması tanıtacağız bu üç uygulamadan herhangi birini telefonunuza yüklediğiniz zaman sorunuz çözülecek.

Deleted Whats Message bu uygulamayı Goole Play Store’den indirebilirsiniz sizden sadece bildirim çubuğuna ulaşmak için izin istiyor mesajları kayıt etmesi için bu izini vermek zorundayız. Bu uygulama ile WhatsApp silinen mesajları android telefonunuzda artık görebilirsiniz.

Diyelim ki bu uygulama hoşunuza gitmedi daha farklı bir uygulama arıyorsunuz o zaman alternatif bir uygulama sunalım size Restory-Reveal deleted messages uygulaması bu uygulamanın mantığında yine aynı WhatsApp mesajlarınızı kayıt ediyor silinen mesajlarınızda dahil olmak üzere tüm mesajlaşmaları kayıt altına alıyor

Sevgili Dostlar, son uygulamamız biraz daha farklı ve gelişmiş sadece WhatsApp uygulamasında silinen mesajları görmek bana yetmez tüm mesajlaşma uygulamaların bildirim merkezine gönderdiği mesajları videoları ve resimleri kayıt etmek istiyorum sonra bunları incelemek istiyorum diyorsanız size önereceğimiz Notisave Uygulması olacaktır. bu uygulama tüm mesajlaşma uygulamaların bildirim merkezine gelen bildirimleri kayıt ediyor böylece siz tüm gelen bildirimleri daha sonra görebiliyorsunuz silinse dahi bu bildirimler size gösteriliyor.

Sizde Silinen WhatsApp mesajları geri getirme okuma hakkında görüşlerinizi yorumlar kısımından bizlerle paylaşabilirsiniz.

WhatsApp Yedekleri Nasıl Alınır ve Silinir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TeknoKurdu TeknoKudu TeknoKurdu Teknokurdu Teknokurdu Teknoloji Haber Teknoloji Android Xiaomi Android Telefonlar