NASIL YAPILIR

WhatsApp’ta Görüntülü Konuşmayı Kaydetme

Evet arkadaşlar kimimiz için çok önemli bir konuyu faydalı bir bilgiyi bugün masamıza yatırdık ve irdeledik. WhatsApp görüntülü konuşmayı kaydetmek mümkün mü ? WhatsApp görüntülü sohbet yaparken bunu kaydetmek mümkün mü sorularının cevabını vereceğiz.

WhatsApp görüntülü konuşma kayıt etme teknoaracı

WhatsApp en çok kullanılan anlık mesajlaşma demiştik. WhatsApp üzerinden sesli konuşma yapma imkanını vermesi, WhatsApp üzerinden görüntülü konuşma özelliğinin olması bu anlık mesajlaşma uygulamasının akılı telefon kullanıcıları tarafından sıkça tercih edilmesine sebep oluyor. Elbette sorularda ardı ardına geliyor. WhatsApp görüntülü konuşma yaparken kayıt edemiyorum, WhatsApp görüntülü konuşma da kayıt özelliği nerede gibi sorular var arkadaşlar bu yazı tüm bu soruların açıklandığı bir makale olacak.

WhatsApp uygulamasına görüntülü konuşma yaparken sizin kayıt etmeniz için bir özellik bulunmuyor, uygulama yazılımcıları henüz bu özelliği eklemediler diyelim demek ki bize göre gerekli olan onlara göre gereksiz görmüşler ancak Android telefonlar özelleştirilebilmesi sayesinde bazı uygulamalarla WhatsApp görüntülü konuşmalarınızı kayıt edebiliyorsunuz. Tabii akılı telefonunuzun ekran kayıt özelliği varsa bu üçüncü parti uygulamalara gerek duymadan görüşmelerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Ancak telefonunda ekran kayıt özelliği bulunamayan kullanıcılarımız olabilir o zaman size tanıtacağımız Android ekran kayıt uygulaması ile çok rahat şekilde WhatsApp görüntülü görüşmelerinizi kayıt etmek mümkün.

Çok önemli bir konuşmanızı saklamak gereği duyabilirsiniz, yada konuşmalarınızı anı olarak saklama gereği duyabilirsiniz bunlar masum istekler olabilir ancak farklı amaçlarla WhatsApp görüntülü konuşmalarınızı kayıt etmek isterseniz başınız derde girebilir bizden uyarması bu uygulamayı masum ve sadece yasalar içerisinde karşı tarafın bilgisi dahilinde kayıt etmenizi öneririm aksi halde karşı tarafın bilgisi dahilinde kayıt edilmeyen görüntüler ve sesler suç niteliği taşır ki eminim sizde bu işe girmeyecek insanlarsınız.

Mobizen Screen Uygulaması ile WhatsApp Görüşmelerini Kayıt Etmek

Akılı telefonun da ekran kayıt özelliği olmayan kullanıcılar için Mobizen Screen kayıt uygulaması ile WhatsApp görüntülü konuşmaları kayıt etme nasıl oluyor. Bu uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra uygulamanın ikonuna tıklayın ve başlatın. Ekranınızın sağ kısımına bakın uygulamanın logosu belirecek. Görüşmeyi kayıt etmek için bu logoya basmanız gerekiyor hepsi bu kadar arkadaşlar siz durdurana kadar uygulama görüşmelerinizi kayıt etmeye devam edecek.

Size biraz uygulamanın özelliklerinden bahsetmek istiyorum uygulama 1080p kalitesinde çekim yapabiliyor yani kaliteli bir görüntü almanıza olanak veriyor. Facecam ile oyunları kayıt altına alabilirsiniz oyun sesleri ile kendi konuşmalarınızı aynı anda kayıt etme özelliği bulunuyor buda oyun videoları çeken arkadaşlar için oldukça faydalı olacaktır. Yani uygulama sadece WhatsApp görüntülü konuşmaları kayıt etmek için değil oyun videoları çeken arkadaşlarında işine yarayacaktır. Kayıtlarınızı doğrudan SD karta kayıt ediyor buda dahili depolama alanınızın dolmasını önlüyor. Ayrıca uygulamanın güzel bir özelliği daha var kayıt ettiğiniz videolar üzerinde oynama yapabiliyorsunuz kes yapıştır özellikleri mevcut. Uygulamanın tek bir kötü yanı var ücretsiz sürümde kayıt ettiğiniz videolara kendi logolarını yerleştiriyor. Buda sanırım çok önemli bir şey değildir.

Uygulama videoları galeri bölümüne kayıt ediyor buradan istediğiniz zaman bulabilir ve izleyebilirsiniz. Evet sevgili dostlar bir kez daha TeknoAracı.Com olarak uyarımızı yapalım uygulamayı amacı dışında yasal olmayan işler için kullanmayın. Sizde uygulama hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu