WİNDOWS 10

Windows Silinen Dosyaları Geri Getirme Aracı

Windows silinen dosyaları kurtarma aracını kullanıcılarına sunuyor. Windows üçüncü parti bir uygulamaya yer bırakmadan kendi silinen dosyaları kurtarma aracını kullanıcılarına sunuyor.

Windows Silinen Dosyaları Kurtarma Aracı 1 1

Windows işletim sistemi üzerinden silinen dosyaları geri getirme aracını kullanıcılarına sunacak. Böylelikle Windows işletim sistemi üzerinde yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri getirme işlemi çok rahat yapabileceksiniz. Windows silinen dosyaları kurtarma aracı ile sabit disk üzerindeki dosyaları, USB bellekte ki dosyaları ve SD Kart üzerinde yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları kurtarabilirsiniz.

Bu işlemi daha çok üçüncü parti programlar sayesinde yapıyorduk. Artık üçüncü parti programlara yer kalmadan Windows kurtarma yazılımı üzerinden yapabileceğiz.

Microsoft Dosya Kurtarma Aracıyla Hangi Dosyaları Kurtarabiliriz

Microsoft dosya kurtarma aracı ile MP3 dosyalarını MP4 videolarını PDF dosyalarını kurtarabileceğiz. Sadece burada dikkat edilmesi gereken püf noktası dosya silindikten hemen sonra kurtarma aracını çalıştırmak olacaktır. Tüm dosya kurtarma araçlarında ki mantık ile üzerine dosya yazılmadan silinen dosyaları kurtarmak.

Windows Dosya Kurtarma Aracı İndir

Microsoft Dosya Kurtarma Aracı NTFS dosya formatında olduğu için bozuk ve formatlanan sabit disklerden de rahatlıkla dosya kurtarma işlemini yapabileceğiz. Ayrıca FAT, exFAT ve ReFS formatında ki silinene dosyaları kurtarma işlemi yapılabilecek. Fakat bu işlemlerde dosya kurtarma işlemi biraz uzun bir zaman alacak.

Windows Dosya kurtarma aracı yanlışlıkla önemli dosyalarını silenler için oldukça faydalı olacaktır.

Windows Kayıt Defteri Nasıl Temizlenir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu