OYUN

Xbox Series X Serisinden Dumanlar Yükseldi Microsoft Açıklama Yaptı

Xbox Series X serisi oyun konsolundan dumanlar yükseldi. Microsoft açıklama yapmak zorunda kaldı. Oyuncuların merakla beklediği oyun konsolu Xbox Series X serisinden dumanların yükseldiği bir video sosyal medyada olay oldu. Microsoft video için açıklama yapmak zorunda kaldı.

Oyuncuların merakla beklediği Xbox Series X serisi oyun konsolu ile ilgili bir video sosyal medyayı karıştırdı. Kısa sürede trend videolar arasında girmeyi başaran Xbox Series X serisi oyun konsolu aşırı ısınıyordu hata dumanlar yükseliyordu. Peki Microsoft açıklama yapacak kadar dikkate alınan iddialar doğrumu ? Xbox Series X serisi oyun konsolu dumanlar yükselecek kadar ısınıyor mu ? Aslında işin özü her zaman ki gibi şaka yapmak isteyen oyun konsolu sahiplerinin Xbox Series X için elektronik sigara dumanı üflemişlerdi. Ancak videonun biran da trend olması Microsoft yetkililerini bile harekete geçirmiş açıklama yapmak zorunda bırakmıştı.

Xbox Series X serisi oyun konsolundan dumanlar yukseldi

Teknoloji devi Microsoft’un oyun konsolu Xbox Series X serisi ön siparişle bir çok oyuncuya ulaşmıştı. Oyunculardan bazıları öyle bir şaka yaptı ki bu şaka videosu oyun dünyasını karıştırmayı bırakın şirketin açıklama yapmasına kadar gitti. Şakacı oyuncular oyun konsolunun alt tarafından elektronik sigara dumanını üflemiş üste taraftan çıkan dumanı çekerek Xbox Series X oyun konsolunun aşırı ısındığını dumanlar çıkmaya başladığını iddia etmişlerdi.

Microsoft Xbox Series X Açıklaması Yamak Zorunda Kaldı

Videoda ki görüntülerin sosyal medyada trend olması ile birlikte teknoloji devi Microsoft açıklama yapmak zorunda kaldı. ” Böyle bir şeyi söylediğimize inanamıyoruz ancak…” şeklinde başlayan açıklamada Microsoft oyun konsoluna sigara dumanı üflenmemesi gerektiğini söylüyor. Xbox Series X serisi oyun konsolu oldukça güçlü bir cihaz ısınma sorunları yaşamasının doğal olduğunu biliyoruz. Ancak dumanlar çıkacak kadar ısınma yaşaması imkansız.

Sony PlayStation 5 geliyor Başlığıyla Ön Sipariş Kayıt Formu Oluşturdu

Microsoft Xbox Series X serisi icin duman aciklamasi

Şirket açıklamasına şaşkınlıkla başlıyor. Yapılan şeyin ne kadar zararlı olabileceğine vurgu yapıyor. Oyun konsoluna üflenen elektronik sigara dumanında yoğun şekilde su bulunuyor. Ayrıca yağlı bir yapıda olan duman oyun konsoluna büyük zararlar verebilir. Sonuç olarak sosyal medyayı karıştıran Xbox Series X aşırı ısınıyor videosu gerçek dışı ve tamamen bir şaka ürünü olarak epeyce ses getirmeyi başardı. Siz siz olun Xbox Series X ve diğer cihazlarınıza şaka amaçlı da olsa bu tür şeyler yapmayın ki sonuçta cihazınızdan olmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu