Mobil Teknoloji

Xiaomi Mi 11 Ultra Modelinin Videosu Yayınlandı

Xiaomi şirketinin yakın zamanda tanıtmasını beklediğimiz Xiaomi Mi 11 Ultra modelli yanlışlıkla YouTube kanalında yayınlandı.

Çinli şirket yakın zamanda Xiaomi Mi 11 modellini tanıtmış ancak gözler bu ailenin diğer üyelerine çevrilmişti. Uzun süredir konuşulan ancak tam netlik kazanmayan Xiaomi Mi 11 Ultra modelli Filipinli bir YouTube kanalında yanlışlıkla paylaşıldı. Böylece Xiaomi tarafından bu modellin yakın zamanda Android dünyasında göreceğimiz kesinleşti.

Xiaomi Mi 11 Ultra Video da sizdirildi

Android telefon dünyasının yeni yıldızı Xiaomi markasının yeni üste düzey modelli Xiaomi Mi 11 Ultra hakkında bizlere fikir veren video kısa sürede kaldırıldı. Ancak farklı kullanıcılar tarafından video tekrar yayına sokuldu. Böylece Xiaomi Mi 11 Ultra modelli nasıl bir tasarıma sahip olacak fikir edinmiş olduk.

Xiaomi Mi 11 Ultra Arka Tarafta ikincil Bir Ekranla Geliyor

Xiaomi şirketinin yeni üst düzey telefonu Mi 11 Ultra modelinin en büyük özelliği görüntülerde ortaya çıktı. Önden bakınca diğer Android telefonlardan farkı olmayan telefonun arka tarafında asıl farkı ortaya çıkıyor. Arka tarafta boydan boya bir kamera modülü yer alıyor. Ancak bu kadar da değil asıl sürpriz Xiaomi Mi 11 ikincil bir ekran ile geliyor olması.

Xiaomi Mi 11 Ultra Ikincil Ekran ile gelecek

Evet Xiaomi bu büyükçe kamera modülünün içine ana kamera, ultra geniş kamera üçlü LED flaş ve ikincil bir ekranı yerleştirmiş. Xiaomi Mi 11 Ultra modelinin ana kamara çözünürlüğü 50 MP olacak, geniş açılı kamera çözünürlüğü ise 48 MP olacağı belirtiliyor. Ve bu dizilişe eklenen ikincil ekranın ne işlev göreceği tam olarak bilinmese de özellikle selfie kamerası çekimlerinde kullanılmak için tasarlandığı söyleniyor.

Xiaomi Mi 11 Ultra Snapdragon 888 işlemci ile piyasaya çıkması bekleniyor. 6.8 inç ekran büyüklüğüne sahip telefonun 120 Hz OLED ekran teknolojisi ve ekranın ise Corning Gorilla Glass Victus ekran koruması ile geleceği ayrıca ekrana gömülü parmak izi okuyucu olacak. Xiaomi Mi 11 Ultranın ne zaman çıkacağı şuan için bilinmiyor ancak çok kısa zaman için de Android telefon pazarında göreceğimiz kesin gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu