Mobil Teknoloji

Xiaomi Mi Mix 4 Tasarımı Çok Farklı Olacak

Çinli Teknoloji devi Xiaomi yeni telefonu Xiaomi Mi Mix 4 modellinin render görüntüleri ortaya çıktı. Xiaomi Mi Mix 4 tasarımı ile herkesi kendine hayran bırakacak.

Son zamanların en çok konuşulan Akılı Telefon markası hiç kuşku yok ki Xiaomi firması oldu. Donanımsal olarak üst seviye telefonları rakiplerine göre daha düşük fiyat ile satması doğal olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Özellikle Xiaomi Mi 11 modelli ile android telefon kullanıcılarının oldukça ilgisini çekmeyi başardı.

Xiaomi Mi Mix 4 Tasarimi Cok Farkli Olacak

Şirket bu başarısının ardından piyasada daha farklı telefon modellerine yer vermek için Xiaomi Mi Mix 4 üzerinde çalışıyor. Bu model ile tasarım olarak herkesi kendine hayran bırakacak gibi görünüyor. Xiaomi Mi Mix 4 modellinde donanımdan çok tasarım anlayışı konuşulacak gibi görünüyor.

Xiaomi Mi Mix 4 Tasarımı Çok Farklı Olacak

Xiaomi şirketinin yeni modeli Xiaomi Mi Mix 4 tasarım dili olarak diğer telefonlardan çok farklı bir görünüm sergileyecek. Çinli şirket bu modelinde kamara farklı bir yaklaşım getirecek. İlk olarak ZTE tarafında gördüğümüz kamerayı ekranın altına yerleştirme teknoloji üzerinde çalıştığı haberleri geliyor.

Xiaomi Mi Mix 4 render goruntuleri

Böylece tam ekran bir kamera deneyiminin Xiaomi Mi Mix 4 modelli kullanıcılarına sunacak. Mi Mix 4 Snapdragon 888 işlemci ile gelecek. 8 GB RAM ve 12 GB RAM seçenekleri Xiaomi Mi Mix 4 modellinde olacak. Ön taraf da ekran altına yerleştirilen kamera ile tam ekran deneyimi sunacak model de arka tarafta standart 108 MP çözünürlükte kamera bulunacak. Fiyat konusunda yine Xiaomi şirketine yakışır bir politika izlemesini beklediğimiz model 2021 yılında tanıtılması bekleniyor. Xiaomi Mi Mix 4 modelinin render görüntüleri ortaya çıktı. Bu görüntülere göre Mi Mix 4 çok farklı bir tasarım ortaya koyduğunu görebiliyoruz.

Bu modelin Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği henüz belli değil ancak ilerleyen günlerde bu sorununda cevabının netleşeceğini söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu