NASIL YAPILIR

YouTube Videolarını MP3 Çevirme ve İndirme İşlemi Nasıl Yapılır

YouTube da izlediğiniz müzikleri İnternet kotanızı harcamadan dinlemenin mümkün olduğunu biliyor musunuz ? YouTube videolarını mp3 çevirme ve indirme işleminin nasıl yapılır merak ediyor musunuz ? O halde TeknoKurdu olarak sizlere YouTube MP3 Dönüştürme ve İndirme İşlemi nasıl yapılır detaylı olarak açıkladık.

YouTube videolarini MP3 olarak donusturme ve indirme

Birçok kullanıcı müzik dinlemek için YouTube tercih ediyor. Dijital müzik platformlarını tercih edenler kadar YouTube üzerinden müzik dinleyenlerin sayısı da hatırı sayılır şekilde fazla, sizde YouTube üzerinden müzik dinliyorsanız ve YouTube MP3 dönüştürme işlemi yaparak İnternet kotanızdan harcamadan sevdiğiniz müzikleri dinleyebileceğinizi biliyor musunuz. Bu işlemi online siteler üzerinden yapabileceğiniz gibi belli programlar üzerinden de yapabilirsiniz.

İnternet kotanızı müzik dinleme zevkine ayırmak istemiyorsanız, diğer İnternet kullanımına da kotanız kalmasını istiyorsanız yahut sadece müzik dinleme değil ders videolarını MP3 dönüştürüp daha sonra defalarca dinlemek gibi bir niyetiniz varsa bu makalemiz tam size göre diyebiliriz.

Bu işlemi yapabileceğiniz kaliteli programları ve Online MP 3 çevirme sitelerini sizler için bir araya getirdik. Bu makaleyi okuduktan sonra YouTube MP3 dönüştürme işlemini çok rahat şekilde yapabileceksiniz.

YouTube Videolarını MP3 Dönüştürme ve İndirme Programları

Öncelikle YouTube MP3 dönüştürme ve indirme programlarından sizler bahsedelim. Burada bahsedeceğimiz programlar YouTube MP3 dönüştürme ve indirme kategorisinde en iyi programlardan biri diyebiliriz.

 • DVDFab YouTube to MP3 Programı
 • InsTube Free Video & Music Download Programı
 • Dentex YouTube Downloader Programı
 • Snaptube Programı
 • KeepVid Programı
 • TubeMate Programı
 • NewPipe Programı
 • YouTube Download for Android Programı

DVDFab YouTube to MP3 Programı

YouTube MP3 dönüştürme ve indirme programları listemizde ilk sırayı alan programını Windows işletim sistemi için indirebilirsiniz. Program sayesinde bir çok platformdan video indirme ve dönüştürme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. DVDFab programının aynı zamanda mobil versiyonu da bulunuyor.

DVDFab YouTube video indirme donusturme programi

Program sayesinde toplu olarak YouTube video listelerini indirebilir ve dönüştürebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyalarının kalitesini kendiniz seçebilirsiniz. Yüksek kalitede video dönüştürme işlemi yapan programın mobil versiyonu akılı telefonunuzun arka planında çalıştırarak müzik dinleme işlemi yapabilirsiniz.

InsTube Free Video & Music Download Programı

InsTube programının Windows ve mobil versiyonu mevcut. İstediğiniz versiyonu indirerek YouTube videolarını HD ve 4K kalitesinde dönüştürme işlemini gerçekleştirme işlemini yapabilirsiniz. Program farklı formatlarda dönüştürme işlemleri yapabiliyor.

InsTube Free Video Music Download Programi YouTube videolarini donusturme

Programın basit arayüzü oldukça basit bir kullanım imkanı veriyor. InsTube MP3 dönüştürme işlemini rahatlıkla yapma imkanını sizlere sunuyor. Sizde YouTube videolarını MP3 formatına dönüştürmek istiyorum diyorsanız InstTube Programı sizin ihtiyaçlarınızı fazlası ile karşılayacaktır.

Dentex YouTube Downloader Programı

Dentex YouTube Download Programi Youtube video donusturme

Kolay kullanımı ve arayüzü ile Dentex YouTube videolarını indirme ve dönüştürme programı ile kolayca YouTube videolarını indirebilecek ve MP3 dönüştürebileceksiniz. Sadece YouTube videolarını değil bir çok müzik platformunda ki videoları dönüştürme özelliğine sahip Dentex YouTube dönüştürme programının Windows ve mobil versiyonu mevcut.

Snaptube Programı

Snaptube Programi YouTube videolarini MP3 donusturme ve indirme

Snaptube programı Android işletim sistemine ait telefonlara kurabileceğiniz bir MP3 indirme ve dönüştürme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Programın iddiasına göre 100 Milyondan fazla kullanıcı kitlesine sahip. Son zamanlarda bazı güvenlik sorunları yaşadığı iddia edilse de halen popüler bir YouTube MP3 dönüştürme ve indirme uygulaması olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Snaptube uygulaması YouTube videoları dışında bir çok farklı video platformunda ki videoları indirme ve dönüştürebiliyor.

KeepVid Programı

KeepVid programı diğer YouTube video indirme ve dönüştürme programlarından biraz ayrılıyor. Programın Çevrimçi sitesinden YouTube videolarını MP3 çevirebileceğiniz gibi program olarak indirip Windows işletim sistemi kullanan bilgisayarınıza kurarak bilgisayar üzerinden de dönüştürme ve indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

KeepVid Programi YouTube video indirme ve donusturme programi

KeepVid YouTube MP3 dönüştürme ve indirme programının kendi sitesi de oldukça basit bir kullanım sunuyor. Ayrıca sağdan soldan fışkıran reklamlar olmadığı için çok rahat şekilde dönüştürme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Programın ücretli ve ücretsiz versiyonları mevcut sınırlı ücretsiz versiyonu deneyerek beğenirseniz ücreti sınırsız versiyonuna geçebilirsiniz.

TubeMate Programı

TubeMate Programı Android işletim sistemi kullanan cihazlarda kullanabileceğiniz bir program. Program Video indirme ve dönüştürme programı olmaktan öte bir mobil tarayıcı olma özelliğini taşıyor.

TubeMate Programi YouTube indirme ve donusturme programi

Programın çalıma mantığı Android telefonunuza kurduğunuzda daha çok bir tarayıcı gibi çalışıyor. Arama çubuğuna gitmek istediğiniz sitenin adresini yazıyorsunuz ve o sitede bulunan videoların yanı başında bir İndir butonu beliriyor. Bu İndir butonuna tıkladığınız zaman sitede ki videoları istediğiniz görüntü kalitesinde ve formatında indirme imkanı sunuyor. YouTube MP3 indirme ve dönüştürme programları içinde farklı bir sistemle çalışan ancak son derece etkili bir mobil uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

NewPipe Programı

NewPipe Programı istediğiniz platformdan video indirme ve dönüştürme işlemi yapabilen mobil bir uygulama sadece YouTube MP3 dönüştürme ve indirme yapmıyor. Diğer video platformlarından da istediğiniz videoyu istediğiniz görüntü kalitesinde indirme ve dönüştürme işlemini yapabiliyor.

NewPipe Programi YouTube video indirme ve donusturme programi

Ayrıca size önerilerde bulunarak sizin zevkinize göre özelleştirme yapabilen bir platform olarak karşımıza çıkıyor. YouTube ve benzeri video sitelerinden videoları MP3 yahut başka fomatlarda indirme ve dönüştürme işlemi yapmak istiyorsanız NewPipe Programı güzel bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

YouTube Download for Android Programı

YouTube Download for Android Programı android mobil cihazlara yükleyebileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama sayesinde video arayabilir. İstediğiniz format ve kalitede videoları MP3 yahut başka bir formatta indirebilirsiniz

YouTube Download for Android Programi youtube video donusturme uygulamasi

Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Sadece android cihazlarda kullanabilmek bir dezavantaj olsa da uygulama videoları çeşitli formatlarda indirmek ve dönüştürmek isteyenler için oldukça yararlı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

YouTube Videolarını Site Üzerinden MP3 Çevirme Nasıl Yapılır

Buraya kadar sizlere YouTube videolarını MP3 çevirme ve indirme işlemi yapabileceğiniz programlarını tanıttık. Şimdi program kullanmadan bir site üzerinden YouTube videolarını MP3 dönüştürme ve indirme işlemini yapabileceğiniz siteyi tanıtacağız.

Buradan FLVTO sitesine giriş yaparak YouTube MP3 dönüştürme ve indirme işlemini yapabilirsiniz. Site de ki açılır reklamlardan dolayı karmaşık bir site olduğu imajı verebilir. Fakat site güvenilir ve hızlı bir dönüştürme ve indirme sitesi olarak karşımıza çıkıyor.

FLVTO sitesinden YouTube videolarini MP3 yapma

FLVTO sitesi özellikle bilgisayarına ve mobil cihazına uygulama program yüklemekle uğraşmak istemeyenlerin İnternet sitesi üzerinden rahatça YouTube MP3 dönüştürme ve indirme işlemini yapabileceği bir yer. Aşağıda ki adımları takip ederek bu işlemi kolayca yapabilirsiniz

 • Yukarıda bağlantısını verdiğimiz sitenin linkine tıklayarak siteye giriş yapın.
 • Sitenin ortasında bulunan arama çubuğuna videosunu indirmek istediğiniz sitenin linkini yapıştırın. YouTube videosu ise bu videonun linkini yapıştırarak devam edelim.
 • Dönüştür butonu yanında açılır bir menü var buraya tıklayarak buradan MP3 seçin.
 • Dönüştür butonuna tıklayın.
 • Dönüştürmek istediğiniz video için bir süre bekleyin ve indir butonuna basarak dönüştürdüğünüz videoyu MP3 olarak indirin.

Evet tüm yapmanız gereken bu program ve uygulama kullanmadan da videoları MP3 olarak dönüştürebilir ve indirebilirsiniz.

Bu Nasıl Yapılır makalemizde sizlere YouTube MP3 dönüştürme ve indirme yöntemlerini programlarını ve siteleri üzerine detaylı olarak anlattık. YouTube MP3 dönüştürme ve indirme üzerine sizde düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu